Kancelaria radcowska w Katowicach, radca prawny oraz młodzi i ambitni prawnicy


Kancelaria Radcowska LEGIBUS CONSULTO Kulig-Gęgotek i Wspólnicy Spółka komandytowa Katowice, to radca prawny oraz zespół młodych i ambitnych prawników. Kancelaria Radcowska LEGIBUS CONSULTO zajmuje się świadczeniem szeroko rozumianej pomocy prawnej, w tym przede wszystkim udziela na rzecz swoich Klientów porad prawnych oraz reprezentuje ich interesy przed sądami i organami administracji (więcej, w zakładce: Oferta kancelaria prawna).

Doskonałe przygotowanie teoretycznoprawne oraz doświadczenie pozwala prawnikom Kancelarii na wybór rozwiązań optymalnych, a przez to także najefektywniejszych.

Tworząc Kancelarię Radcowską radca prawny LEGIBUS CONSULTO przyjęliśmy filozofię, zgodnie z którą działalność prawnicza jest jedynie służebną wobec pozostałych dziedzin aktywności życiowej naszych Klientów i powinna je jak najskuteczniej wspierać. Zgodnie z przyjętymi założeniami kancelaria prawna w swoich działaniach i poradach prawnych wykazuje się samodzielnością i dbałością o możliwie minimalną absorpcję czasu Klienta. Kancelaria Radcowska LEGIBUS CONSULTO nie jest Kancelarią Adwokacką, prawnik nie zajmuje się reprezentacją osób oskarżonych w procesie karnym o popełnienie przestępstwa czy przestępstwa skarbowego. Nasza Kancelaria z sukcesami zajmuje się nawet najbardziej skomplikowanymi sprawami, wymagającymi nieszablonowego, czy wręcz precedensowego podejścia.

Powierzając prowadzenie swoich spraw naszym ekspertom, zyskują Państwo gwarancję pełnego profesjonalizmu i rzetelności. Poprzez połączenie tradycji z nowoczesnością w podejściu do rozwiązywania problemów, jesteśmy niezwykle skuteczni w naszych działaniach. Kancelaria świadczy swoje usługi i porady prawne dla Klientów z terenu Aglomeracji Śląskiej, a dzięki utworzeniu oddziału w Olkuszu - także dla klientów z obszaru województwa małopolskiego. Dzięki stałej współpracy z wydawnictwem prawniczym C.H. Beck, Kancelaria posiada stały dostęp do najwyższej jakości i najaktualniejszych opracowań prawniczych oraz Systemu Informacji Prawnej Legalis. Siedziba główna Kancelarii znajduje się w Katowicach przy
ul. Tadeusza Kościuszki 45/8, przy jednej z najbardziej reprezentacyjnych ulic miasta.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.